Товаров 0 сумма: 0 грн
каталог
0
Параметры
Цена
-
грн

Тип
Вид техники
Тематика
Возраст 110
-

Бренд
сортировка Лимит

Дерев'яні іграшки

Бизиборд Janod J08256
Бизиборд Janod J08256
4199 грн
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии
отзывы: 0
в наличии

Дерев'яні іграшки - веселий розвиток з перших років життя малюка

Щоб дитина в процесі гри пізнавала світ і правильно розвивалася, їй потрібні якісні, корисні та безпечні іграшки з дерева. Купити конструктори, пазли, кубики, головоломки, настільні ігри та багато іншого можна на сайті «Kids Joy».У каталозі ви знайдете товари для дітей будь-якого віку. 

Дерев'яні іграшки приваблюють дбайливих батьків, оскільки відрізняються безпекою, гіпоалергенністю та довговічністю. Вироби з дерева не завдадуть дитині шкоди, навіть якщо малюк надумає спробувати їх на смак. Такі іграшки виготовлені з екологічно чистої сировини, пофарбовані нетоксичними фарбами і не мають гострих частин.

Іграшки з дерева стійкі до вигоряння та ударів. Вони не мають різких сторонніх запахів і підходять для хлопчиків та дівчаток різного віку.

Вимоги до дерев'яних іграшок:

 • якісні матеріали;

 • рівна та гладка поверхня без тріщин;

 • відсутність дрібних деталей, гострих кутів та країв.

Дерево, фарби та лак, які використовуються при виробництві виробів, повинні відповідати нормам якості.

В каталозі «Kids Joy» представлені лише якісні іграшки таких відомих та надійних брендів, такі як Goki, Janod, Battat, Vladi toys, WonderWorld і Кубіка.

Дерев'яні іграшки для дітей: у чому користь?

 • Тактильне пізнання світу – дитина із задоволенням тримає в руках приємні на дотик іграшки, перебирає їх пальчиками та вивчає форми.

 • Розвиток фантазії – простота виробів та відсутність дрібних деталей дозволяє малюкові фантазувати та вигадувати різні сюжети для ігор.

 • Набуття навичок – дитина вчиться взаємодіяти в процесі гри та розвиває навички спілкування.

 • Позитивний емоційний вплив – іграшки приваблюють дитину і викликають цікавість. 

 • Тренування пам'яті та уваги – граючи, малюк порівнює, вивчає та запам'ятовує форми, кольори та розміри.

 • Універсальність та практичність – вироби не тонуть у воді, легко відмиваються, вони легкі та міцні, підходять для гри вдома та на вулиці.

Дерев'яні іграшки дарують дітям позитивні емоції та знайомлять із навколишнім світом. Граючи, дитина розвиває дрібну моторику рук, уяву та логіку, а також набуває необхідних навичок.

Дитячі іграшки з дерева: як правильно вибрати?

Малюкам до року рекомендується купувати дерев'яні іграшки без дрібних деталей, щоб дитина нічого не проковтнула. Краще вибирати шліфовані моделі, пофарбовані натуральними барвниками.

Однорічній дитині підійдуть брязкальця, мобілі, кубики та пірамідки. Можна також купити розвиваючі набори, що складаються з рухомих елементів, геометричних фігур та кольорових кнопок. Дерев'яні іграшки-каталки допоможуть малюкові швидше навчитися ходити та стійко стояти на ногах.

Для дітей віком 1-2 років необхідні іграшки, які допомагатимуть розвиватися та благотворно впливати на психічний стан дитини. Малюкам рекомендується купувати пірамідки, спіральки, неваляшки, пазли, шнурівки та лабіринти. Такі іграшки сприяють розвитку мислення та уяви, тренують посидючість та уважність. 

Дерев'яні іграшки каталки та качалки виконують не тільки розважальну функцію, але й допомагають малюкові розвинути координацію рухів. 

Малюкам від 2 до 4 років вибирайте шнурівки, музичні інструменти, сортери та ін.

Діти 4-5 років із задоволенням складатимуть дерев'яні пазли та будуватимуть складні споруди. Дівчинці можна подарувати іграшкову кухню, а хлопчику – залізницю з дерева.

Дітям старше 5 років підійдуть логічні ігри та іграшки-стратегії, які навчать прораховувати свої ходи наперед та розвиватимуть творчі здібності.

Розвиваючі іграшки з дерева бувають:

 • класичні – прості у використанні іграшки (кубики, пірамідки, пазли та сортери);

 • конструктори;

 • головоломки (для розвитку мислення);

 • настільні ігри;

 • творчі набори.

Дерев'яні книги – також важливий елемент для розвитку. Книжка, у якої тверді барвисті сторінки, що нервуються, буде привертати увагу і стимулювати інтерес до читання.

Дитячі дерев'яні іграшки: 14 цікавих варіантів

 1. Пазли – розвивають логіку та мислення. Для маленьких дітей слід вибирати дерев'яні іграшки пазли з невеликою кількістю фрагментів та простим малюнком. У міру дорослішання дитини картинка стає складнішою.

 2. Вкладиші – це різновид мозаїки. Іграшка є набір з дошки з ямочками різної конфігурації і картинки за формою виїмки. Завдання дитини правильно розставити всі частини на дошці. Рекомендується дітям 1-3 років.

 3. Шнурівки – іграшка підходить для дітей віком від двох років. Малюкові треба буде просмикнути мотузку через отвори, щоб вийшов малюнок. Іграшка шнурівка (дерево) може бути різних видів: з ґудзиками, намистинками, яблуками тощо.

 4. Кубики – виробляються різних відтінків та розмірів. Іграшка знайомить дітей з формами та квітами. Кубики замінюють конструктор та підходять навіть для найменших. Є іграшки з цифрами та літерами, тваринами та іншими картинками.

 5. Дерев'яні іграшки пірамідки – підходять для дівчаток та хлопчиків. Суть гри: зібрати усі кільця за розміром – від великих до маленьких. Пірамідка допомагає розвинути мислення, дрібну моторику рук та координацію рухів.

 6. Сортери. У набір входять дошка або будиночок з отворами та іграшки різних форм та розмірів. Дитина повинна взяти той чи інший фрагмент, знайти на дошці відповідний для нього отвір і проштовхнути всередину. При правильному влученні на малюка чекає винагорода у вигляді пісеньки. Підходить для дітей 1-3 років.

 7. Доміно – настільна гра, що сприяє розвитку мислення. Дитяче доміно є яскравими різнокольоровими картками з різними зображеннями. Гра допомагає тренувати пам'ять та мовлення, розвиває уважність та посидючість, покращує навички спілкування.

 8. Конструктори – мають різний рівень складності та кількість деталей. Набір підбирається з урахуванням віку дитини. Малюкові можна вибрати прості конструктори з великими елементами, а дітям шкільного віку рекомендується вибирати складніші комплекти (з функціоналом і великою кількістю деталей різного розміру). Дітям віком від 6 років відмінно підійдуть магнітні дерев'яні іграшки-конструктори. Будинки будуються таким чином, що один елемент прилипає до іншого.

 9. Лабіринти та головоломки – логічні ігри, що вимагають від дитини вирішення конкретного завдання, наприклад, провести кульку по спіралі. Іграшка спрямована на розвиток стратегічного мислення та логіки, зіставлення елементів та розпізнавання форм. Іграшка дерев'яний лабіринт - це весело, безпечно і корисно.

 10. Музичні інструменти – сприяють сенсорному розвитку, знайомлять із ритмом, тренують мову, слух, пам'ять та спостережливість. З такою іграшкою дитина розкриває свої творчі здібності та таланти. 

 11. Стукалки – навчальна іграшка та антистрес одночасно. Дитина повинна за допомогою молоточка забити гвоздики або кульки у спеціальні отвори. Розвиває спритність та допомагає зняти напругу. 

 12. Каталки та гойдалки – допомагають дитині стійко стояти на ногах і вчитися ходити. Качалка також тренує спритність, координацію та вестибулярний апарат. 

 13. Дерев'яні розвиваючі іграшки-балансир. Суть гри: скласти всі предмети на певну основу (найчастіше у вигляді тварин) таким чином, щоб жодна деталь не впала. Іграшка дає волю фантазії і дозволяє весело провести час у родинному колі.

 14. Бізіборди – багатофункціональні розвиваючі іграшки з дерева для дітей віком від 1 року. Є набір з різними механізмами, проводами та іншими активностями, завдяки яким малюк знайомиться з навколишнім світом і розвиває дрібну моторику рук. Бізиборди можуть містити такі деталі, як: млин, шестерні, кольорові петлі з кульками, спіралі, лабіринти та ін.

Цікавим та незвичайним варіантом є іграшка «Кумедні гримаси». Це набір, який хвилює уяву і вчить виявляти емоції. У комплект входять магніти та малюнки-підказки. Діти самі підбирають різні частини та формують зовнішність. Підходить для дівчаток та хлопчиків.

Як купити дерев'яні іграшки (Україна)?

Бажаєте, щоб ваша дитина безпечно грала і правильно розвивалася? Вибирайте для нього дерев'яні іграшки. Купити будь-який товар в інтернет-магазині «Kids Joy» ви зможете за кілька хвилин. Для цього вам необхідно:

 • залишити свої контактні дані у спеціальному полі на сайті;

 • вибрати спосіб оплати та доставки. 

Зробити замовлення можуть мешканці Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст України. Ви отримаєте товар за 2-3 дні з моменту замовлення – залежно від місця проживання. Бажаючі можуть забрати іграшку у нашому офісі у Дніпрі.

Бажаєте уточнити деталі чи не знаєте, яку іграшку вибрати? Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Наші менеджери швидко передзвонять вам і дадуть відповіді на всі запитання, а також допоможуть з вибором.